درباره ما

شرکت یونی بست

شرکت پیرا پردیس تمل مجموعه ای است فعال درحوزۀ ایده‌پردازی و توسعه‌دهنده کسب‌وکارهای نوین و طی سالیان گذشته سبد متنوعی از محصولات را در بستر توسعه قرار داده است. این مجموعه، در آخرین تلاش خود، یک سکوی بازارگاه محصولات ایرانی و یادگیری دیجیتالی را با نام تجاری یونی‌بست، متناسب با شرایط حال حاضر دوران کرونا و تحولات قابل پیش‌بینی در دوران پس از آن، تولید و به بازار عرضه کرده است و با ارائه آن به بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی توانسته توافقنامه همکاری و استقرار در این دانشگاه را کسب نماید.

خدمات یونی‌بست در بخش یادگیری دیجیتالی شامل موارد زیر است:

خودارزیابی: این بخش با هدف ارائه سنجش‌های خودشناسی، ارزیابی شایستگی‏های فردی و شغلی با ایجاد داشبورد اختصاصی توسعه فردی کاربر، هدایت آموزش مهارتی و هدایت شغلی و... طراحی شده است؛ و فعلاً سه آزمون برای گروه‌های سنی و کاری مختلف پیش‌بینی‌ و فعال شده است. مهارت‌آموزی: این بخش با هدف مهارت افزایی شامل ویدئوهای آموزشی از برترین نمانام‌های بین‌المللی آموزشی است. در حال حاضر محتواهای آموزشی بیش از 200 دوره مهارتی به زبان فارسی دوبله شده است و بیش ازچند صد دوره نیز با زیرنویس فارسی آماده و بارگذاری شده است و در ادامه، به‌روزرسانی محتوای جدید و تکمیلی در حال بارگذاری است. علاوه بر ویدئو ارائه پادکست‌های آموزشی نیز در دستور کار است. مسیریابی شغلی و یادگیری: این بخش با هدف آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ تا بتواند بر اساس شایستگی‏های فردی و شغلی (حوزۀ شغلی) انتخابی (از میان پیشنهادهای مناسب شخصیت، استعداد و علاقه کاربر) امکان آنرا بیابد تا گروهی از دوره‌های( عمومی، مدیریتی و تخصصی) مناسب رسیدن به هدف تعیین شده در سطح مقدماتی، متوسطه و یا در پاره‌ای موارد پیشرفته در اختیارش باشد. (مانند یادگیری زبان انگلیسی یا زبان‌های پرکاربرد برنامه‌نویسی و یا دوره‌های جامع توسعه فردی) مشاوره و مربی‌گری: هم‌اکنون این بخش به طور کامل راه اندازی نشده است و زیر ساخت‌ها، برنامه‌های محتوایی و اجرایی و نیز پرورش مربیان کارآزموده با رویه یکسان، در دستور کار است و امید است که در ادامه راه، امکان تعامل کاربران با مربیان اختصاصی نیز، از طریق همین بستر انجام شود. در حال حاضر این مهم، بصورت سنتی و حضوری و فرد به فرد در حال انجام است. این بخش بنا دارد تا با انتخاب و درخواستِ کاربر، وی بتواند از یک مربی بهره‌مند شود تا او را در طول مسیر توسعه‌فردی ‌و اجتماعی همراهی و هدایت کند.

10 سال

فعالیت موفق

100%

موفق در تولید

10+

کارمند

20+

خط تولید

خدمات ارزش افزوده یونی‌بست شامل موارد زیر است:

باشگاه مشتریان : این شرکت با خرید خدمات از فراباشگاه گویا، این بستر را برای تمامی اعضای یونی بست فراهم نموده است که با دریافت ایران کارت از بانک آینده و ثبت آن در باشگاه مشتریان یونی بست بتوانند همزمان از خدمات شبکه پذیرندگان تخفیفاتی بانک ملت و بانک سامان ( بامن ) بهره مند گردند. بدین طریق فراگیران یونی بست بصورت رایگان طی یکسال می توانند از 3% تا 80% تخفیف دریافت نمایند و این امر کمک شایانی به قدرت خرید اعضای باشگاه یونی بست خواهد نمود. فروش محصولات و خدمات : یونی بست به زودی بستری را فراهم خواهد نمود که کلیه فراگیران بتوانند کالا های ایرانی و دانش بنیان و نیز خدمات بیمه ای مورد نیاز خود و اطرافیان را از این پلتفرم بصورت آنلاین و با کسب امتیازات و تخفیفات ویژه خریداری نمایند و به ازای بازاریابی و توسعه فروش در این بخش از کارمزدهای مناسب و قابل توجه بهره مند گردند.

تست رایگان DISC