ورود / عضویت
هفته معلم و عید سعید فطر بر همه اساتید ؛ مربیان ؛ توسعه دهندگان و فراگیران عزیز یونی بست مبارک باد
نویسنده : مدیریت کل سایت
۰۱:۴۲:۴۴ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۳
  به مناسبت این دو رویداد بزرگ ، پکیج های برنزی و نقره ای با ۱۰ درصد تخفیف ارائه میگردد ؛ همچنین کارمزد پشتیبانی جذب فراگیران مستقیم ؛ دو برابر لحاظ خواهد شد .  اطلاعات تکمیلی رو از مربیان ارشد خود جویا شوید .
برگزاری دوره مهارت کسب و کار
نویسنده : مدیریت کل سایت
۰۹:۵۴:۴۴ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۸
عیدی فراگیران و توسعه دهندگان یونی بست  فراگیران و توسعه دهندگان مستقیم آنها که طی دو هفته اول سال ۱۴۰۱ ( تا ۱۴ فروردین )  به یونی بست می پیوندند ، در یک دوره ۴ ساعته vip آنلاین با استاد محمد خدادادی می توانند شرکت کنند    معرفی استاد محمد خدادادی :  ب رگزار کننده مجموعه سمینارها و وبینارهای رموز موفقیت ، با هدف خدمت به ایران و ایرانی، ساختن جامعه ایی ثروتمند و سربلند و مبارزه با فقر فکری،اجتماعی واقتصادی، توسط شخصیتی که خود امروز به معنای واقعی ، موفقیت در سنین زیر ۳۰سال را لمس و زندگی کرده است،  طراحی و برگزار میگردد. استاد محمدخدادادی بنیانگذار باشگاه کارآفرینان اوربست ؛ اکو سیستم یونی بست ( استعداد یابی و مهارت آموزی بین المللی) ، مشاور شغلی واقتصادی، با تجربه ای موفق ، بالغ بر بیست شغل تولیدی ،خدماتی و اجتماعی، شناخته شده به عنوان میلیونر خودساخته ی زیر سی سال  وکارآفرینی برای هزاران نفر و تکثیر میلیونرهای خود ساخته دیگر است . دارای مدارک آکادمیک وغیر آکادمیک ،در زمینه مدیریت و روانشناسی، MBA وسرتیفیکیت های متعدد از کارگاه های فروش و بازاریابی و کسب وکار ، فن بیان و سخنوری ، خودشناسی و جامعه شناسی برگرفته از اساتید بزرگ بین المللی و داخلی از جمله برایان تریسی،نویسنده و سخنران انگیزشی فرانک فرنس و جناب دکتر علیرضا آزمندیان مبتکر تکنولوژی فکر درایران است،امروز یکی از بزرگترین اساتید موفقیت در ایران به شمار می رود که به صورت عملی و میدانی به انتقال تجربیات واطلاعات خود به هم وطنان میپردازد وبدون هیچ چشم داشتی برای ساختن ایرانی آباد و ثروتمند تلاش میکند.   قیمت دوره برای متقاضیان آزاد : مبلغ نهصد و نود هزار تومان می باشد.   
جزوه آموزشی به مبلغ 49 هزار تومان
نویسنده : مدیریت کل سایت
۱۹:۰۹:۴۳ | ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
خبر خوش برای مربیان و توسعه دهندگان یونی بست
نویسنده : مدیریت کل سایت
۲۲:۳۸:۰۹ | ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
با توجه به اعلام سمت های پلکان موفقیت در اولین کمپ یونی بست ، زین پس ،   برترین سمت داران یونی بست که در طی یک هفته موفق به پرورش و هدایت فراگیران و توسعه دهندگان بیشتر شده و با بهره گیری از آموزش های مناسب ، فراگیران را حمایت نمایند ؛ در ابتدای هر هفته ، در صفحه اخبار  سایت  یونی بست معرفی می گردند .
برگزاری کارگاه یک روزه کاملا عملی
نویسنده : مدیریت کل سایت
۱۷:۵۱:۰۵ | ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
بروزرسانی محتوای آموزشی و بهبود سرعت نمایش آنها
نویسنده : Super Admin
۱۲:۴۹:۳۸ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
فراگیر عزیز با عرض تبریک بابت آماده سازی فاز جدید توسعه خدمات آموزش بین المللی ( زیرنویس چند زبانه )، احتراما به اسحضار می رساند به منظور ارتقا و ارایه بسته های آموزشی جدیددر حوزه های مختلف و اصلاح ساختار نمایش با بهره گیری از بروز ترین ابزار های موجود در این حوزه از روز شنبه مورخ 1400/05/16 به مدت 72 ساعت دسترسی به محتوی آموزشی مقدور نخواهد بود . لازم به ذکر است که سایر بخش های سامانه یونی بست کما فی سابق به سرویس دهی خود ادامه خواهد داد. پشتیبان های عزیز لطفا نسبت به اطلاع رسانی  به فرا گیران  خود اقدام  نمایند. با سپاس روابط عمومی
اطلاعیه شماره 08 : نشستی دیگر این بار در اهواز
نویسنده : علی قاسمی
۱۴:۵۵:۵۴ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
مجموعه نشست  های شناخت و استعدادیابی و کسب مهارت های نوین ، در عصر کرونا و پسا کرونا در بستر فری لنسری در همایش سوم ، این بار در شهر زیبای اهواز  ، با مردمی همیشه کوشا و در صحنه ی مبارزه این بار در مبارزه ی اقتصادی در تاریخ 16 تیر ماه 1400 با حضور مسئولین و دست اندرکاران کارآفرینی کشور و شورای عالی باشگاه‌ کارآفرینان اوربست در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان خوزستان برگزار گردید .      
اطلاعیه شماره 07 : نشستی دیگر این بار در اصفهان
نویسنده : علی قاسمی
۱۴:۴۹:۵۱ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
مجموعه نشست  های شناخت و استعدادیابی و کسب مهارت های نوین ، در عصر کرونا و پسا کرونا در بستر فری لنسری در همایش دوم ، این بار در شهر زیبای اصفهان ، مهد تاریخ و فرهنگ ایران در تاریخ 13 تیر ماه 1400 با حضور مسئولین و دست اندرکاران کارآفرینی کشور و شورای عالی باشگاه‌ کارآفرینان اوربست در دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار گردید .      
اطلاعیه شماره 06 : آغاز سلسه نشست های مهارت آموزی
نویسنده : علی قاسمی
۱۴:۲۹:۴۹ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
مجموعه نشست  های شناخت و استعدادیابی و کسب مهارت های نوین ، در عصر کرونا و پسا کرونا در بستر فری لنسری در تاریخ  8 تیر ماه 1400 آغاز گردید و در همایش نخست با حضور مسئولین و دست اندرکاران کارآفرینی کشور و شورای عالی باشگاه‌ کارآفرینان اوربست در دانشگاه علم و فرهنگ تهران بر گزار گردید .        
اطلاعیه شماره 05 : هدیه ویژه سالروز ولادت امام رضا(ع)
نویسنده : Super Admin
۱۶:۰۴:۲۲ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۵
فراگیران عزیز به مناسبت ولادت با سعادت اقا امام رضا (ع)از تاریخ 25 خرداد ماه تا روز ولادت ایشان (سه شنبه هفته آینده)خرید پکیج مهارت آموزی معاف از مبلغ ارزش افزوده بوده و این مبلغ از طرف شرکت پرداخت خواهد شد لذا فرا گیران فقط مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان  محصول  را پرداخت می کنند. لطفا برای استفاده عزیزان فراگیر اطلاع رسانی فرمایید.               روابط عمومی بازارگاه اموزش دیجیتالی یونی بست
اطلاعیه شماره 04: برگذاری سمینار مشترک با دانشگاه علم و فرهنگ
نویسنده : Super Admin
۱۲:۰۴:۵۸ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
وبینار مشترک  دانشگاه با هماهنگی و مشارکت یونی بست بدون دریافت هزینه برای شما همراهان همیشگی در ساعت 18 روز دوشنبه 24 خرداد ماه برگذار می گردد و هزینه صد هزار تومانی ان برای شما عزیزان رایگان است.  مرکز نوآوری و شکوفایی بنیاد توسعه کسب و کار  با مشارکت یونی بست برگزار می نماید. وبینار دوران دانشجویی فرصتی برای برنامه ریزی آینده شغلی دوشنبه 24 خرداد ۱۴۰۰ ساعت:۱۸الی۱۹ لینک ورد به وبینار http://portal.irih.ir/join?id=164 #دانشگاه علم و فرهنگ #بنیادتوسعه کسب وکار #مرکزنوآوریو_شکوفایی #یونی بست
اطلاعیه شماره 03 : قرارگیری اولین بازار گاه دیجتال کشور(یونی بست)درسایت بنیاد توسعه کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ
نویسنده : Super Admin
۱۲:۴۱:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
با توجه به همکاری و مشارکت بازار گاه دیجیتال یونی بست و دانشگاه علم و فرهنگ و پس از استقرار دفتر مرکزی این شرکت در بخش توسعه کار افرینی این واحد در سایت  bdf.ir/eunibest  هم برای واحد های مستقر قرار گرفت. با ارزوی موفقیت های روز افزون برای شما عزیزان بر آنیم که بزودی با این مشارکت پرچم کشور عزیزمان را به کمک هم میهنان و مربیان و اساتید  این مجموعه بر فراز فرهنگ و علم سایر کشور ها به احتزاز دراوریم و ارز آوری و صادرات فرهنگی و ملی مان را بیش از پیش سر دمدار این حوزه نماییم.
اطلاعیه شماره 01 : ماه مبارک رمضان
نویسنده : Super Admin
۱۷:۰۸:۳۳ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
به نام خداوند بخشنده مهربان ایا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند برابرند؟ ماه رمضان فرصتی مناسب برای اموزش و یادگیری روابط عمومی